PEATÜKK 1

PEATÜKK 2

PEATÜKK 3

PEATÜKK 4

PEATÜKK 5

PEATÜKK 6

PEATÜKK 7

Peatükk 1

Peatükk 2

Peatükk 3

Peatükk 4

Peatükk 5

Peatükk 6

Peatükk 7

HARJUTUS 4.1

Enne lõikamist peab juuksur teadma, millised on inimese alad ja jaotused ning milliseid lõikuse juures kasutada. Hea on enne lõikama asumist koostada eeltööna .
Hea meister on alati valmis kliendile nõu andma ja soovitama sobivat .
Kuldreegel õige ja sobiva valimisel on püüda mitte rõhutada eripärasusi, vaid proovida lõikusega luua , et nägu on .
Nii kui ka juukselõikustel on neli : massiivne, , järgulisus ja järgulisus.
Meeste juukseid lõigates ja kasutades erinevaid tehnika, lõikus, lõikusjooni ja , on võimalik kasutada kõiki .
Juuksur peab endale selgeks tegema, milline on kliendi juuste langemise , kus asuvad ja milline on nende eripära.
Tervetele ja tugevatele juustele võib anda igasuguse vormi, kuid mõni lõikus ei sobi juustele. Juuksur selgitab välja kliendi juuste ning sellest lähtuvalt mõtleb läbi ja selgitab kliendile võimalusi kokkulepitud juukse teha.
Suurt tähelepanu tuleb pöörata sellele, et juuksur lõikamise ajal nii, et näeb oma silmade ees täpselt seda osa juustest, mida parajasti lõikab. Ebakorrektsed rikuvad soengu väljanägemise ja , erineva mahu või kõverdunud joone tõttu.
Juuksed peavad lõikamise ajal olema . Ülekuivanud juukseid on raskem käsitleda. Juukselõikusmasinaga lõigatakse juukseid.
Täpseks ja lihtsamaks lõikamiseks tuleb teha kõige rohkem sentimeetri . Iga lõigatav tuleb hoida kindlalt nimetissõrme ja keskmise sõrme vahel ja lõigata piki sõrmede joont.
Juukselõikust alustatakse tavaliselt kukla piirkonnas. Esimesed kolm jaotust lõigatakse . Edasi liigutakse sentimeetriste kaupa suunas nii kaugele kui juuksed ulatavad. Mida ja täpsemad on jaotused, seda perfektsem on lõikamise tulemus.
, kasvava või ühtlase lõikuse puhul peab lõikuse käigus juukseid kammima suunas, et avastada . Juuksed peavad kõikjal ühtlaselt .
Juuste lõikamise ajal on kasulik mõnel korral astuda samm tagasi, et vaadata korraga kogu pead ning kontrollida lõikuse ja .

KONTROLLI VASTUST
VAATA ÕIGEID VASTUSEID
/